9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Blerta Deliu në takim me Hovenier: Raporti me SHBA-të është vlerë që duhet ta ruajmë

- Advertisement -

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu ka publikuar një fotografi me ambasadorin e Amerikës, Jeff Hovenier.

Në një postim në Facebook, ai ka thënë se raporti me SHBA-të është bekim për Kosovën dhe është obligim sipas saj që i njëjti të ruhet, shkruan lajmi.net.

Postimi i plotë i saj:

Raporti me SHBA-të është bekim dhe vlerë të cilën ne e kemi obligim kombëtar ta ruajmë dhe ta mirëmbajmë.

Ambasadori Hovenier, falemnderit për angazhimin tuaj në ruajtjen dhe fuqizimin e këtij raporti.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit