29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Blero zbulon pse u nda me “beben”: Udhëtoi pa mua…

- Advertisement -

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, së fundi ka ndarë edhe një detaj nga ndarja me të ish-të dashurën e tij të njohur si “bebe”.

Ai zbuluar se arsyeja pse janë ndarë ishte një udhëtim që çifti kishte planifikuar së bashku.

Blero shtoi se podcasti me Afrona Dikën, ish- gruan e tij u bë për hakmarrje ndaj “bebes”.

‘Bebe’ më ka dëshpëruar, sepse ne kemi pasur me udhëtuar një vend bashkë, ajo ka shkuar, unë s’kam mbërri dhe pastaj janë prish raportet, por edhe lidhja. Është si hakmarrje ky podcasti me Afronën”, tha ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit