-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Blero e heq Monikën nga Instagrami, reagon këngëtarja

Monika ka qenë e ftuar në një intervistë për “Artistët Shqiptarë”.

Ajo foli për shumë gjëra që kanë ndodhur brenda dhe jashtë shtëpisë së BBVK.

Këngëtarja tregoi edhe për raportin me Bleron, ku tregoi se pas daljes së tij nga shtëpia, ai e kishte larguar nga ‘Instagrami’ pa ndonjë arsyje.

Për më shumë ndiqeni një pjesë të intervistës më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit