13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Blero dhe Alba u bashkohen 4 finalistëve në BBVK

Blero dhe Alba janë banorët e radhës që u janë bashkuar finalistëve për 24 orë.

Finalistët kanë qenë në oborrin e shtëpisë dhe në momentin kur i kanë parë Bleron dhe Albën ata janë gëzuar shumë dhe iu kanë uruar mirëseardhje.

Gjithashtu Blero bashkë me Albën iu kanë sjellë banorëve ushqime nga HEB’s.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit