13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Blerando emocionohet teksa flet me Besin për eksperiencën e tyre në BBVK2 (VIDEO)

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Besi kanë biseduar rreth eksperiencës së tyre në këtë rrugëtim.

Që të dy kanë rikujtuar momente që kanë kaluar brenda shtëpisë më të famshme në vend.

Ndërsa Blerando u emocionua në bisedë e sipër rreth këtyre momenteve.

E për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit