0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Bindet Beatrixa, kështu e priti Donaldin në suitë

Javën e kaluar në shtëpinë e “Big Brother VIP” u rregullua një dhomë e veçantë për banorët, të cilët do të kalojnë një natë të ndarë nga pjesa e tjetër. Dhoma e dënimit e cila ishte e dizajnuar si në kohët e komunizmit tashmë është kthyer në një suitë luksoze për banorët.

Banorët e parë të cilët kishin këtë mundësi të hynin ishte çifti, Donald – Beatrix, por që kjo e fundit refuzoi të martën mbrëma të hynte në dhomë me aktorin, teksa ai kishte një kërkesë që në suitën luksoze të mos kishte kamera.

Ndryshe nga Beatrix, aktoret, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri ishin ato të cilat pranuan të hynin dhe të kalonin natën e parë brenda dhomës luksoze.

Mbrëmë pasi kërkoi të largohej sërish nga shtëpia, këngëtarja, Beatrix Ramosaj mori një mesazh nga nëna e saj dhe pranoi të vazhdonte lojën brenda, pas kësaj ngjarje ajo pranoi të hynte në dhomë me Donaldin.

Me puthje e përqafime kështu e kaloj çifti mbrëmjen, për më shumë mund t’i shihni video e mëposhtme:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit