2.8 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Big Mama shfaqet e lumtur krah këtij aktori

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Big Mama është aktive duke punuar për projektet e radhës.

Ajo para disa orësh ka publikuar një foto ku shihet përkrah Bes Kollakut.

Afër Besit shfaqet e lumtur ku kishte shkruar “Nuk ka si besi edu fort”.

Kujtojmë se dyshja janë miq prej kohesh dhe kanë një raport tejet të ngushtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit