12.1 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

Biden rrëshqet dhe rrëzohet në dysheme, shpëton pa lëndime

Presidenti amerikan, Joe Biden ka rrëshqitur dhe është rrëzuar në dysheme gjatë një ceremonie diplomimi të Forcave Ajrore Amerikane.

Ai po ndante medaljet për të diplomuarit e rinj, kur papritmas ka nisur të lëviz dhe është rrëzuar në tokë.

Sipas mediave të huaja, Biden nuk ka pësuar lëndime që do ta rrezikonin shëndetin e tij.

 

 

 

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit