27.1 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Bianca Junzell shqiptarja me famë internacionale po rikthehet fuqishëm, këtë herë zeshkane

- Advertisement -

Bianca Junzell është ekzemplar i veçantë i muzikës në vend dhe asaj internacionale, pasi nuk i përket vetëm diskografisë muzikore shqiptare, por më gjërë. Me një krijimtari mjaftë të bujshme prej vitesh, Bianca Junzell mund të mburret me prouktivitetin e saj në botën e artit, ku po sjell edhe projektet e reja.

Bëhet fjalë për bashkëpunimet e reja me labelin Rexiusrecordin në Seudi dhe këngët që do të vijnë në gjuhën angeleze e që janë shumë të bukura. Publiku e njeh si bjonde klasike, ama në setin e fundit fotografik, Bianca shfaqet si zeshkane me me një stil më ndryshe. Deklaron se nuk u druhet ndryshimeve dhe se ndihet vetvetja dhe kështu.

Këngëtarja ka treguar se i pëlqejnë shumë udhëtimet dhe se deri më tani e ka shëtitur pjesën më të madhe të botës, e në të ardhmen do ta vizitoj edhe Indinë dhe Vietnamin. Ndërkohë, ajo është tejet familjare, andaj vikendet ideale të saj janë pranë familjes dhe personave më të dashur.

  

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit