19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Bianca Censori e tepron me veshjen, zbulon…

- Advertisement -

Bianca Censori e tepron me veshjen, mund të përfundojë në burg ose të përballet me gjobë në Paris.

Bianca Censori është e njohur për paraqitjet e saj provokuese por së fundmi, bashkëshortja e Kanye West duket se ka kaluar limitet, duke zbuluar totalisht pjesët intime.

Gruaja e Kanye West mund të përballet me burg dhe një gjobë të madhe pasi hoqi recipetat, duke mos veshur asgjë përveç një palë getash të tejdukshme gjatë një udhëtimi në kryeqytetin francez të martën. Ajo ekspozoi të pasmet dhe organet gjenitale në fotot tronditëse të kapura nga paparacët.

Bianca Censori mund të përballet me burg ose një gjobë prej 15,000 euro

Bianca nuk u përpoq të fshihte organet e saj gjenitale ose të pasmet e zhveshura, ndërsa turmat e shikuesve të tronditur nxituan për të bërë foto.

Por tani është zbuluar se çifti mesa duket nuk ishte në dijeni të ligjeve. Neni 222-32 i kodit penal të marsit 1994 thotë: “Shfaqja e qëllimshme seksuale në sy të të tjerëve në një vend të aksesueshëm për vështrimin e publikut dënohet me një vit burg dhe njëqind mijë franga gjobë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit