29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Beniada Nishani me mesazh për vajzat: Luksi dhe rrobat e shtrenjta nuk të bëjnë të suksesshme

- Advertisement -

Modelja e njohur shqiptare, Beniada Nishani, ka qenë një nga emrat më të komentuar në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania.

Bukuroshja, e rritur në Itali, së fundmi e ftuar në “Në Kurthin e Pitër Pan”, ka rrëfyer për jetën atje si dhe për fillimet e karrierës, duke treguar se jo gjithnjë të duhen gjëra të shtrenjta për t’u bërë e suksesshm

Sa i përket fushës së modelingut, ajo tha se asokohe nuk kishte para për të blerë rroba të shtrenjta, por që e fitoi konkursin në të cilin mori pjesë për të vazhduar rrugëtimin e saj në këtë profesion.

Foto: Screenshot/YouTube

“Unë kisha rroba shumë të lira dhe fitova atë konkursin që na hapi botën e televizionit italian dhe jo nuk duhen fare lekët”, u shpreh biondja.

Bukurosha shqiptare theksoi: “Ka shumë zhgënjime, shumë vështirësi. Në Itali puna e modelingut është më e pastër sepse ku janë në mes agjencitë nuk ka shans që të ndodh një prapaskenë e çuditshme”.

Foto: Screenshot/YouTube

Krejt në fund, ish-konkurrentja tha: “Modelingu është puna më e bukur për një vajzë që ka pasione artistike”.

Theksojmë që fitues në edicionin e parë të BBVA u shpall Ilir Shaqiri. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit