26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Bella Hadid shihet e vetmuar në New York

- Advertisement -

Ajo ka modeluar veshje mahnitëse në pasarela në mbarë botën.

Madje edhe në street style-in e saj këtë javë, Bella Hadid dëshmoi se di të krijojë një veshje të mrekullueshme

Supermodelja 25-vjeçare bashkoi një veshje shumëngjyrëshe pastel me një bluzë të verdhë kanarinë ndërsa doli në New York.

E veshur në një pallto të gjerë dhe xhinse të gjera në mënyrë të ngjashme, motra e vogël e Gigi Hadid theksoi pamjen me nuanca portokalli.

Modelja më vonë ndau disa foto të veshjes së saj me rreth 48 milionë ndjekësit e saj.

Bella dhe motra e saj thuhet se e kanë forcuar lidhjen e tyre që nga shpërthimi i eksplozivit mes nënës së tyre Yolanda Hadid dhe ish partnerit të Gigi-t, Zayn Malik,

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit