30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Belgjika fitore rutinore ndaj Malit të Zi

- Advertisement -

Belgjika e ka mundur Malin e Zi 2:0 në kuadër të një ndeshjeje miqësore.

Golin e parë e shënoi Kevin De Bruyne në minutën e 32-të të takimit.

Ndërkaq, golin e dytë dhe vulosës e dha Leon Trossardi i Arsenali në minutën 90+2’.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit