11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Behgjet Pacolli shpërndan një fotografi me një mesazh për fundvit

- Advertisement -

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka ndarë më ndjekësit një fotografi me familjen e tij, ku shihet me gruan, vajzën dhe tre djemtë e tij.

Pacolli tha se gjëja më e rëndësishme për t’u gëzuar është shëndeti i familjes.

“Teksa i afrohemi fundit të këtij viti, dua të theksoj se gjëja më e rëndësishme për t’u gëzuar është shëndeti i familjes. E uroj këtë për secilin prej jush”, shkroi Pacolli në mbishkrimin e fotografisë së postuar në Facebook.

Teksa i afrohemi fundit të këtij viti, dua të theksoj se gjëja më e rëndësishme për t'u gëzuar është shëndeti i familjes. E uroj këtë për secilin prej jush 🤲🏻

Posted by Behgjet Pacolli on Thursday, December 30, 2021

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit