24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Bebe Rexha publikon këngën e re “Chase It”

- Advertisement -

Superylli botëror me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj të re “Chase It (Mmm Da Da Da)” , njofton Klankosova.tv

Krijuesja e hiteve, e nominuar për 4 herë për Grammy ka sjellë “Chase it” me një energji mjaftë verore, me producentët Chris Lake, Sammy Virji, Punctual dhe Marco Straus.

Rexha na njohu pak me këngën për herë të parë muajin e kaluar në Coachella, performanca e së cilës u vlerësua lartë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit