-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Bebe Rexha publikon fotografi duke konsumuar çaj rusi në shtëpinë e saj në Amerikë

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptaro-amerikane që ka pushtuar skenën muzikore botërore me hite si “I’m a mess” dhe “In the name of love”, ka bërë të qartë se, pavarësisht famës dhe jetesës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ajo vazhdon të mbajë gjallë rrënjët dhe kulturën e saj shqiptare.

Në një InstaStory të fundit, Bebe ka ndarë me miliona ndjekësit e saj një pjesë të veçantë të rutinës së saj të përditshme që pasqyron trashëgiminë e saj kulturore.

Dy femra arrestohen në Mitrovicë – sulmuan fizikisht policet derisa ishin në stacion po…Kostadinovska-Stojçevska: 90 milionë denarë përkrahje për infrastrukturën e kulturës n…Ish-sportisti i skive sfidon temperaturat e ulëta në VoskopojëArrestohen dy persona në Han të Elezit – policia u gjeti marihuanëSfidat e industrisë së turizmit në Shqipëri

Fotografia e publikuar nga ajo tregon një gotë të vogël me çaj rusi, një traditë e përditshme e shqiptarëve që e ka origjinën nga periudha osmane dhe që ka mbijetuar brez pas brezi, duke u bërë pjesë e zakoneve të përditshme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit