16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Bebe Rexha merr vëmendjen me fotografitë atraktive nga plazhi i Santa Monicas

- Advertisement -

Ylli i “Meant To Be” shkëlqeu në tuta sportive të zeza, ndërsa vendi pikturor i plazhit shërbeu si sfondi i përkryer për këto imazhe të jashtëzakonshme.

Një prej fotografive të publikuara tregon Rexha-n me gjoksin e saj të hapur dhe të pasmet e bujshme, duke theksuar linjat e saj trupore në legincet e ngushta dhe sportive.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

34-vjeçarja shtoi një notë humori në mbishkrimin e fotografive me një koment të shenjtë, “Pantallonat e gjyshes”, duke iu referuar veshjes së saj.

Fotografitë kanë grumbulluar shpejt yje në platformat sociale, ku komentet pozitive dhe emoji zemrash nga ndjekësit nuk kanë munguar.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Bebe Rexha, e cila njihet për ndërthurjen e muzikës pop me tonet country në hitin e saj të shquar “Meant To Be”, vazhdon të befasojë dhe të frymëzojë fansat me prekjen e saj unike artistike.

Ndërsa pritet me padurim nga adhuruesit e saj, këngëtarja ka bërë të ditur se së shpejti do të publikojë këngën e re “Chase It”, duke shtuar pritje në atmosferën muzikore dhe duke premtuar një tjetër baladë që padyshim do të ngjallë emocion.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Imazhet e fundit janë një dëshmi e mëtejshme e energjisë dhe stilolit të saj të veçantë që ajo sjell në çdo aspekt të karrierës së saj dinamike.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit