27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Bebe Rexha e publikon këngën “I’m the drama”

- Advertisement -

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka bërë të ditur se e ka publikuar këngën e saj më të re.

“I’m the drama” është kënga e saj më e re e cila është publikuar, dhe sipas saj, është publikuar në të gjitha platformat online.

Këngëtarja në disa video të cilat i ka publikuar në Instagram nga vendet e xhirimit duket shumë tërheqëse.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit