4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Bayerni shumë i interesuar në Araujon

Bayern Muncheni është shumë i interesuar që ta transferojë mbrojtësin e Barcelonës, Ronald Araujo.

Është gazetari Florian Petterburg ai që ka raportuar për këtë gjë, duke thënë që trajneri i ri i bavarezëve, Thomas Tuchel, është fans i madh i mbrojtësit.

Sidoqoftë, ata nuk janë shumë optimistë për transferimin e tij dhe mendojnë që është shumë e vështirë që ta sjellin në “Allianz Arena”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit