25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Bastiset shtëpia e ish-ushtarit të UÇK-së

Mëngjesin e së enjtes është bastisur shtëpia e Behar Berishës, ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), tek lagjja ‘Kodra e Trimave’ në Prishtinë.

Bastisja ka filluar nga ora 07:30.

Më herët u raportua për prezencë të njësiteve speciale të Policisë së Kosovës dhe policisë së EULEX-it.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit