16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Bardhi dhe Sara së shpejti bëhen prindër

- Advertisement -

Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht nga Sara e Bardhi, në rrjetet e tyre sociale.

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Sara u skualifikua për shkak të një konflikti fizik me Françeskën, ndërsa Bardhi doli për shkak të një problemi shëndetësor të nënës së tij.

Qëkur ishte banor i BBV3, Bardhi deklaroi se Sara do të ishte nëna e fëmijëve të tij dhe ashtu ndodhi.

https://www.instagram.com/reel/C56mE2GoE0V/?igsh=Nng3NzZuaHVibXFh

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit