9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Barcelona rivalizon Arsenalin për yllin e Kombëtares spanjolle

- Advertisement -

Barcelona ka filluar që nga tash të mendojë për merkaton e verës.

Në listën e katalunasëve është lojtari i Athletic Bilbaos, Nico Williams.

Por për të siguruar shërbimet e spanjollit, Barcelona duhet të mposht konkurrencën e Arsenalit.

I riu i talentuar ka një klauzolë lirimi prej 50 milionë euro në kontratën e tij aktuale dhe mbetet për t’u parë nëse gjigantët katalanas arrijnë të përputhen me shumën mes krizës së tyre ekzistuese financiare.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit