9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Banorët tentojnë të marrin ‘hak’ ndaj Donaldit duke e trembur

- Advertisement -

Donaldi është banori që ka krijuar më së shumti trembje brenda shtëpisë.

Monika ishte ‘viktima’ e cila ka rënë më së shumti pre e këtyre trembjeve

Por së fundi i është shtuar kësaj liste edhe Egzona, banorja më e re e shtëpisë.

Pas gjithë këtyre trembjeve banorët kanë dashur t’i hakmerren atij me të njëjtën monedhë.

Trixa. Enxhi e disa banorë kanë duartrokitur dhe kanë bërtitur me të madhe teksa ai po flinte gjumë.

Përveq prishjes së gjumit, Donaldi nuk pësoi asnjë tjetër trëmbje.

Kujtojmë se ai është nominim me Ilirin dhe Meridianin.

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit