24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Bajqinovci: Biseda Kusari-Radojiçiq s’tregon gjë, me Kurtin ai ikën malëve

- Advertisement -

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, mendon se biseda mes shefes së Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari – Lila, dhe kryeterroristit serb Millan Radoiçiq, të publikuara nga Nacionale, “s’tregojnë gjë”

Madje, ai tha se “në kohën e Kurtit, Radojiçiq iku maleve”.

“Ky rast nuk duhet shikuar në këtë prizëm. Mendoj që është një pikturë më e madhe. Tash po tentojnë që Radoiçiqin ta paketojnë kinse ka edhe raporte me neve, që është e pavërtetë. Këto përgjime që po dalin, janë të atyre përgjimeve të vitit të kaluar e që në fakt nuk tregojnë asgjë. Radoiçiqin duhet ta shikojmë ndryshe, atë i cili në kohën e Albin Kurtit ik maleve”, u shpreh Bajqinovci.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit