-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Azemi përplaset me banorët: Nëse keni karakter pak, lëreni temën Azem, Lumbardh dhe Alba

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka pasur një diskutim me banorët e tjerë.

Ai u ka kërkuar atyre që të mos diskutohet më tema: “Azem, Lumbardh dhe Alba”.
“Tema Azem, Lumbardh, Alba, nëse keni karakter pak, leni këto tema”, është shprehur ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit