-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Azemi i dashuruar në Albën apo Vesën?

Azemi është ndër banorët më të përmendur brenda dhe jashtë shtepisë më të famshme.

Ai po shfaq ndjenja dashurie për Albën, por nuk po i ndal ngacmimet as me Vesën.

Disa detaje të vogla i bëjnë ndjekësit të aludojnë se mund të ketë diqka mes tyre, shkruan Kosovarja.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit