1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Azemi, Albës: Në lavanderi i kam pas ndjenjat e para për ty (Video)

Alba dhe Azemi kanë biseduar bashkë në lavanderi.

Derisa po bisedonin Azemi i tha se “këtu për herë të parë i kam ndjerë emocionet për ty.

Alba duke qeshur i tha “në lavanderi, pse qka kam qenë duke bërë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit