16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Atmosferë fantastike në Sevilla, tifozi zbulon një pankartë interesante të Vedat Muriqit

- Advertisement -

Tifozë të shumtë janë mbledhur në qytetin e Sevillas dhe mezi po e presin ndeshjen finale mes Mallorcas dhe Athletic Bilbaos në Copa del Rey.

Klubi i Mallorcas ka publikuar një video të tifozëve të cilët po këndojën dhe kërcejnë nëpër rrugët e qytetit të Sevillas në Spanjë

Aty vërehet një tifoz që mban një pankartë interesante të sulmuesit kosovar, Vedat Muriqit.

Kujtojmë që ndeshja finala zhvillohet sot nga ora 22:00

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit