31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Asim Gashi publikon albumin e ri ‘Unplugged 4’

- Advertisement -

Këngëtari i njohur kosovar, Asim Gashi, ka publikuar albumin “Unplugged 4”.

Pas një pune të gjatë dhe të palodhshme, ai publikoi 12 këngë të cilat premtojnë shumë.

Ai iu uroj fansave dëgjim të këndshëm duke shpresuar që do t’iu pëlqej albumi.

Poashtu shfrytëzoi momentin t’i falënderoi të gjithë ata që i kanë qëndruar besnik interpretimeve të tij.

https://www.facebook.com/share/v/C7YcXSyE9AS7KDJA/?mibextid=oFDknk

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit