7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Asgjë nuk ia bëri ndarja, Vivien është më e “rrezikuar” së kurrë

Vivien kohët e fundit ishte në qënder të vëmendjes për ndarjen e saj me Getinjon.

Por sot Vivien ndau disa pamje mjaftë të frikshme.

Me në gjarpër në kraharorin e saj, Vivien u shfaq në rrjet dukë lënë të gjithë pa fjalë.

Nga kjo kujtojmë se Vivien është vajzë e guximshme dhe rrezikon shumë në jetën e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit