23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Arteta: Jemi të zhgënjyer me eliminimin

- Advertisement -

Bayerni e ka eliminuar Arsenalin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, me rezultat të përgjithshëm 3-2.

Pas ndeshjes është deklaruar trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, i cili potencoi se janë të zhgënjyer.

“Dhoma e zhveshjes me të vërtetë e shkatërruar. Jemi të zhgënjyer. Nuk mund të gjej fjalët e duhura për t’ua thënë atyre ”, u shpreh Arteta.

“Është momenti për të qëndruar pranë lojtarëve dhe për të mbështetur, sepse ata janë ata që na kanë çuar në këtë rrugë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit