29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

- Advertisement -

Siç mëson “Prive”, modelja Arta Nitaj është shtatzënë dhe po pret fëmijën ë saj të parë.

Burimet pranë saj kanë zbuluar Nitaj është disa muajshe shtatzënë dhe po pret një djalë.

Bëhet e ditur se ajo po qëndron në Tiranë në këtë kohë.

Kujtojmë se ish-aktorja e “O Sa Mirë” tash e sa kohë është “zhdukur” nga syri i publikut dhe nuk është aktive as në rrjetet social.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit