22.7 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella festuan Vitin e Ri në Dubai

- Advertisement -

Modelet janë bërë bashkë.

Dy modelet nga Kosova dhe ajo nga Shqipëria janë bërë shoqe të mira tash e disa kohë, shkruan lajmi.net.

Të trija njihen si tri nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, duke qenë përherë në qendër të vëmendjes.

Ato janë komentuar shpesh edhe për jetën e tyre super luksoze e udhëtimet e shpeshta drejt Dubait.

Së fundmi Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella kanë vendosur që Vitin e Ri ta presin së bashku në Dubai.

Modelet postuan foto e video të ndryshme nga momentet festive nga shteti i bukur e luksoz

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit