11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Arrestohen tre persona në Leposaviq, iu gjetën armë gjuetie, radiolidhje dhe thika

Janë arrestuar tre përsona në Leposaviq pasi të njëjtëve u janë gjetur dhe konfiskuar armë gjuetie, radiolidhje dhe thika.

Policia ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Janë arrestuar tre (3) të dyshuar meshkuj kosovarë pasi te të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar: tre (3) armë gjuetie (për të cilat të dyshuarit nuk posedonin dokumentacion të vlefshëm), 3-radiolidhje dhe 2-thika. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit