23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Ariana Grande, personi më i “urryer” momentalisht në internet

- Advertisement -

Vitin e kaluar, Ariana Grande e gjeti veten në titujt kryesorë për shkak të marrëdhënies së saj të diskutueshme me aktorin, Wicked, Ethan Slater.

Raportet se ata po takoheshin u shfaqën fillimisht në internet vetëm tre ditë pasi u njoftua ndarja e Arianës nga bashkëshorti i saj, Dalton Gomez.

Ethan nuk bëri kërkesë për divorc nga gruaja e tij, Lilly Jay, deri gjashtë ditë pasi u lidh publikisht me Arianën. Lilly ishte e dashura e shkollës së mesme të Ethan-it dhe të dy së fundmi kishin mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku.

Gjërat u bënë edhe më të ngatërruara kur Lilly foli kundër yllit të popit në një intervistë.

Ndërsa burime pranë Arianës dhe Ethan-it i kanë mohuar vazhdimisht pretendimet se ata kishin pasur një lidhje, por Ariana nxiti reagime kur publikoi këngën e saj të fundit “Yes, And?” këtë vit.

Në “Yes and?” Me sa duket, ylli reagon ndaj interesimit të mediave për romancën e saj dhe të Ethanit dhe la fansat e tronditur që e akuzojnë Arianën se po glorifikon të qenit një “shkatërruese familjesh”.

Në fakt, reagimi ishte aq i fortë sa Ariana humbi mbi 350 mijë ndjekës në Instagram pas publikimit të këngës, por Ariana ka mbetur e palëkundur ne mes këtij gjyqi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit