22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Ariana Grande bën kërkesë për divorc

- Advertisement -

Sipas TMZ thuhet se Gomez ka bërë të njëjtën gjë. Të dy përmendën mospajtimet si arsye e ndarjes.

Në korrik u raportua se Grande dhe Gomez, të cilët u martuan në vitin 2021, ishin ndarë. Sipas TMZ, në dosjen e divorcit thuhet se lidhja përfundoi në shkurt.

Grande thuhet se është në lidhje me aktorin Ethan Slater. Slater bëri kërkesë për divorc nga gruaja e tij në fund të korrikut.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit