9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Argjentina Ramosaj e lumtur krah personit të zemrës

- Advertisement -

Argjentina është një nga artistet që disa vite po i mungon skenës muzikore.

Ajo po e shijon jetën me bashkëshortin dhe fëmijët e saj.

Së fundmi ndau një fotografi në krahët e bashkëshortit, ku shihet tejet e lumtur.

Siç duket familja, Argjentinës po ia plotëson mungesën e skenës dhe industrisë muzikore.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit