11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Ardi dhe Mirdoni reagojnë pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli si një banorë i vetëm kanë ndërprerë mbrëmë rrugëtimin e tyre në gjysemfinalen e Big Brother VIP Kosova 2.

Ardi dhe Mirdoni sot kanë publikuar pamje nga shtëpia duke shkruar falënderimet për mbështetjen e përkrahjen që kanë marrë nga ndjekësit e tyre dhe jo vetëm.

I lumtur, e jashtezakonisht falenderues per mundesine dhe rrugetimin e perbashket. Big Brother, perpos mundesi, eshte edhe nje sfide shume e madhe, te cilen e kaluam suksesshem me Ardin ❤️
Sot, po me doket qe gjithcka filloi nga e para. Por kete here, e para nuk eshte nga zero. Sot po marr mesazhe, thirrje, komente e fjale pa fund. Po me dergoni momente qe i paskam harru dhe vet, po shoh detaje qe aty brenda nuk i kom pa. Sot po e shoh me sa shume vemendje na keni percjelle, e sa kujdes keni ndaj detajeve
.”, u shpreh Mirdoni.

Sot, nga shtepia, po percjelli momente nga Big Brother, e po me doket nji anderr e bome realitet. A me prite me na e pru dikush sintin!? A mundemi me dale vet tash… se e kena bo plan me ja u dhon juve krejt energjine qe e kena”, ka shkruar tutje Mirdoni.

E jetova edhe kete 🥰 Nje super sfide, rrugetim i jashtezakonshem, pervoje nga ato qe nuk harrohen kurre. E shijova shume ma teper, tu e pas krah te djatht, si gjithmone, Mirdonin. Binduni qe shoku mundet me u kthy ne vlla ❤️ Sot jom zgju ne mesin e njerezve per te cilet kom pase shume mall e kom fole gjere e gjate.“, tha Ardi

U mbusha energji per me fillu edhe nji Big Brother prej fillimit 😂 Amo une u binda qe Big Brother-in tim e paskam fitu tashme. Faleminderit per krejt perkrahjen qe e pasket bo vazhdimisht, nga dita e pare qe kemi hy. Ju kemi borxh kange te mira e neja pa fund tash e mbas. Ju dua shume!”, u shpreh këngëtari

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit