21.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Anxhela Peristeri, bukuri e rrallë

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare, Anxhela Peristeri është një ikonë e muzikës.

Me arritjet e saj në këtë fushë, si dhe në pjesëmarrjen e saj në Eurovision, ajo ka lartësuar karrierën e saj.

Por nuk mund të ia mohojmë edhe një gjë.

Atë që Anxhela është një bukuri e rrallë.

Mund të jetë një imazh i 1 person

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit