22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Antonela Berisha me fustan të bardh bën pyetjen më të çuditshme

- Advertisement -

Antonela Berisha së fundmi ndau disa fotografi ku shihet me fustan të bardh.

Përveç pamjeve fantastike që Antonela ndau, vëmendje mori dhe pyetja e saj.

“Si ishte ajo ëndrra e cdo vjehrre apo burri?”, ka shkruar Antonela.

Si do të i përgjigjeni ju bukuroshes?

  

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit