-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin “Jena shqipe”

Dy motrat këngëtare, Ana dhe Arta Kabashi kanë lansuar një duet të ri pikërisht në ditën e 28 Nëntorit.

Ato sollën bashkëpunimin me titullin “Jena shqipe”, të cilin e sollën të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin u kujdesën vet artistet, ndërsa miksimi dhe masterizimi u bë nga Marko, i cili është edhe producenti i këngës.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Në klipi e punuar nga “Bug Production”, Ana dhe Arta shkëlqyen me dukjen teksa në disa skena u shfaqën edhe me veshje tradicionale shqiptare.

Projekti tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube, dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

Ndërkohë, krahas muzikës ato mbetet të angazhuara edhe në fusha të tjera, teksa të dyja janë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit