7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Amir Rrahmani dhe Era Istrefi s’po i ndahen njëri-tjetrit

Kapiteni i Kosovës u konsiderua shumë i rëndësishëm për ndeshjen që Napoli e luan në fundjavë me Torinon.

Përkundër shumë angazhimeve me klubin, Rrahmani gjeti kohë për argëtim.

Ai ka publikuar disa fotografi në krah të yllit të muzikës, Era Istrefi.

Nuk është hera e parë që Rrahmani dhe Era shihen në krah të njëri-tjetrit. /IndeksOnline/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit