4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Amelia Grey Hamlin provokon me një fustan të kuq në British Fashion Awards

Amelia Grey Hamlin u shfaq tejet seksi në mbrëmjen e së hënës, teksa doli në tapetin e kuq në ‘British Fashion Awards’ në ‘Royal Albert Hall’ në Londër.

Modelja 22-vjeçare ktheu kokën teksa doli me një fustan të kuq ‘verbues’ të veshur me gurë të vegjël të çmuar.

Fustani i saj me qafë të lartë ishte tërësisht i hapur anash dhe i fiksuar vetëm me dy harqe të vogla për të ruajtur modestinë e saj, shkruan DailyMail.

Amelia zbuloi shumë lëkurë dhe shfaqi kraharorin e saj në veshjen e guximshme, ndërsa tregoi figurën e saj të pabesueshme.

Vajza e Lisa Rinnas dhe Harry Hamlinit kishte veshur një byzylyk me diamant të kuq dhe i rregulloi flokët me një bisht të hijshëm.

Ajo e rriti gjatësinë e saj me një palë taka të larta metalike të kuqe dhe kompletoi pamjen e saj me një penel të zi.

Supermodelja e re ka pasur një vit të suksesshëm në industri, pasi është shfaqur në kopertinën e saj të parë të ‘Vogue’, dhe së fundmi ka zbukuruar kopertinën e ‘Harper’s Bazaar’ për numrin e tetorit të revistës.

Në lidhje me qëllimet e saj në të ardhmen, Amelia i tha ‘Vogue France’: “Kam kaq shumë ëndrra. Shumë prej tyre përfshijnë sigurisht kopertinat e revistave dhe fushatave.”

Ajo më pas shtoi: “Por, në fund të ditës, dua të njihem si një artiste që frymëzon njerëzit. Dua të përfaqësoj bukurinë e pafalshme dhe unike nga brenda. Dua të përqafoj të metat dhe pasiguritë e mia për të frymëzuar të tjerët që ta duan veten ashtu siç janë. Të gjithë meritojnë të ndiejnë bukurinë dhe besimin. Shpresoj se mund të luaj një rol në këtë.”

Image

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit