27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Ambasadorja e Kosovës pret Sveçlën në Itali

- Advertisement -

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Lendita Haxhitasimi, ka pritur ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçlën, në ambasadën e Kosovës në Itali.

Bashkë me Sveçlën, në Itali gjendet edhe delegacioni shoqërues, në kuadër të vizitës së ministrit.

“Mirëprita me kënaqësi në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Itali, ministrin e Punëve të Brendshme të Republikës se Kosovës, z.Xhelal Sveçla, dhe delegacionin shoqërues, në kuadër të vizitës së Ministrit Sveçla në Itali”, shkroi ambasadorja në Facebook

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit