0.5 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Amadea demaskon Harris, “Shyqyr që u mbyll me kaq”

Çifti i shumë përfolur i “Love Island Albania”, Harris dhe Amadea së fundmi duket që nuk i kanë punet mirë.

Amadea ka ndarë disa story në “Instagram”-in e saj ku ka demaskuar ish-të dashurin Harris.

Ajo ka zbuluar se Harris donte vetëm fitoren të cilën nuk e arriti.

Amadea shkroi se ndjenjat e saja kundrejt Harris ishin reale dhe se ai e ka fshirë nga Instagrami pa i thënë asgjë, përcjell IndeksOnline.

Ndër të tjera, ajo ka ndarë edhe një foto teksa Harris i ka shkruajtur një ish konkurrentes të “Love Island”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit