11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Almeda Abazi uron burrin e saj turk për përvjetorin e martesës

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, festojnë sot shtatë vjetorin e martesës.

Ka qenë Almeda ajo e cila ka postuar një video me bashkëshortin e saj duke vallëzuar bashkë.

“Gëzuar përvjetorin zemra ime. Të dua”, shkroi modelja.

Almeda dhe Tolgahan jetojnë tash e një kohë të gjatë në Turqi dhe kanë dy fëmijë bashkë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit