16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Albulena Haxhiu i deklaron dy kredi për të shlyer dhe vetëm 500 euro para të ruajtura në bankë

- Advertisement -

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, e ka deklaruar pasurinë e saj në Agjencinë për Parandalimin e Korrupsionit.

E para e drejtësisë në vend ka deklaruar banesë në vlerë 60 mijë euro dhe 6 ari tokë në vlerë 15 mijë euro.

Haxhiu ka deklaruar në emër të vet dy kredi për t’i shlyer.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit