27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Albina Kelmendi na prezanton me vjehrrën, kështu po e thërret

- Advertisement -

Albina Kelmendi përveç si këngëtare është edhe grua dhe nuse shumë e përkushtuar për familjen.

Ajo së fundmi na prezantoi më vjehrrën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Albina shkruan “Me nanën”, pra vjehrrën po e quan nanë.

E kush nuk do të donte një nuse si Albina, vajze me gjitha tiparet.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit