1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Alban Skenderaj detyrohet të anulojë performancat në Amerikë, kjo është arsyeja

Alban Skenderaj është detyruar të anulojë koncertet në Amerikë.

Përmes Instagramit, artisti njoftoi se çështjet familjare shumë të rëndësishme e kanë shtyrë drejt këtij vendimi.

Ai iu kërkoj falje organizatorëve dhe fansave duke iu kërkuar mirëkuptim dhe premtoi të tjera data së shpejti.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit