16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Alba kthehet në Kosovë, zbulon risitë nga jeta private

- Advertisement -

Ish-banorja e “BBVK”, Alba Vukaj, është kthyer në Kosovë ku ka marrë pjesë në një event.

Për “Artistetshqiptar” ajo ka zbuluar se tani gjendet në Kosovë ku do të firmos disa marrëveshje të reja si dhe paralajmëroi që gjatë sezonit të verës do ta kemi mundësinë ta shohim me emision.

Bukuroshja theksoi se këtë punë do ta provoj dhe do të jetë sezonale.

Ndërsa sa i përket jetës private ajo rikonfirmoi se është ‘single’ dhe nuk ka risi në këtë aspekt.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit